PORADA

PORADA jest włoską firmą rodzinną, istniejącą już ponad pół wieku. Stworzył ją Luigi Allievi, który od 1948 r. robił krzesła dla kilku firm ze słynnego meblarskiego regionu Como. Dwadzieścia lat później, w 1968 postanowił założyć własną firmę, a wkrótce w pracy zaczęli pomagać mu jego synowie.

Podstawą działań w firmie jest jakość i profesjonalizm. Ogromne doświadczenie w obróbce drewna w krótkim czasie zapewniło marce renomę i dobrze zdefiniowaną tożsamość: producenta luksusowych, eleganckich i nowoczesnych mebli dla wymagającego klienta. Kontakt z wyrobami fabryki nie pozostawia najmniejszych wątpliwości – od pierwszej chwili wiadomo, że ma się do czynienia z na wskroś włoskim produktem klasy premium.

Kolekcja produktów PORADA jest duża i różnorodna. Składają się na nią liczne meble, sprzęty i akcesoria – krzesła, stoły, kredensy, sofy, lustra i inne, powstające we współpracy z doskonałymi projektantami takimi jak: Marconato i Zappa, Carlo Ballabio, Staffan Tollgard, Patrick Jouin, David Dolcini, Emmanuel Gallina, Stefano Bigi, Gino Carollo, Tarcisio Colzani, Studio Opera, Dainelli Sudio i Studio Buratti.

Newsletter

Trzymaj rękę na pulsie najlepszego dizajnu i pozostań z nami w kontakcie. Raz w miesiącu otrzymasz od nas mail ze specjalnymi ofertami naszego showroomu, inspiracjami aranżacyjnymi i poradami stylistycznymi.

Kontakt

Showroom MOOD
ul. Emilii Plater 27 (róg Wspólnej)
00-688 Warszawa

telefon: +48 660 416 654
showroom@mood-design.pl

Biuro prasowe:

Michał Nowicki:
tel. +48 604 465 450
michal@nowicki.com

do góry