Misha Wallcoverings

Jako jedyni w Polsce oferujemy jedwabne ręcznie malowane tapety włoskiej marki Misha. Wnętrza ozdobione tapetami Misha cechuje szczególny urok. Nadają go nie tylko stylizowane na retro egzotyczne motywy roślinne i zwierzęce.

Również sama jedwabna materia z jej charakterystycznym połyskiem subtelnie i elegancko rozświetla aranżację. Przywołuje klimat dawnej elegancji. Jedwab wydobywa precyzyjne detale namalowanych na nim deseni. Zatem nawet delikatne muśnięcia pędzla są dobrze widoczne, a nachodzące na siebie wzory dają przestrzenny efekt.

Tapety malowane są ręcznie tradycyjnymi chińskimi technikami. Do opanowania sztuki, której tradycje sięgają starożytności, potrzebne jest co najmniej trzyletnie przygotowanie. Proces wymaga wysokich umiejętności artystycznych i jest czasochłonny. Samo powstawanie tapet można śmiało odnieść do świata mody z indywidualnie zamawianymi kreacjami haute couture.

Newsletter

Trzymaj rękę na pulsie najlepszego dizajnu i pozostań z nami w kontakcie. Raz w miesiącu otrzymasz od nas mail ze specjalnymi ofertami naszego showroomu, inspiracjami aranżacyjnymi i poradami stylistycznymi.

Kontakt

Showroom MOOD
ul. Emilii Plater 27 (róg Wspólnej)
00-688 Warszawa

telefon: +48 660 416 654
showroom@mood-design.pl

Biuro prasowe:

Michał Nowicki:
tel. +48 604 465 450
michal@nowicki.com

do góry