Lema

LEMA to jedna z najważniejszych włoskich marek wnętrzarskich. Od niemal 50 lat te wysokiej klasy meble „made in Italy” znane są miłośnikom designu. Za sukcesem marki stoi współpraca z projektantami ze światowej czołówki, a także umiejętne łączenie doskonałości technologicznej z kunsztem rzemieślniczym.

Styl mebli jest współczesny i lekki. Główną rolę grają tu stonowana elegancja, szlachetne materiały i dopracowane detale. Kolekcja LEMA to szeroki wybór mebli do pokojów i salonów. Wśród nich znajdziemy szafy, stoły i stoliki, fotele, sofy, komody, krzesła, półki, łóżka.

Szczególnie warto zwrócić uwagę na nowoczesne systemy do przechowywania – systemy szaf oraz garderoby walk-in. Modułowe i konfigurowane pod indywidualne zamówienia rozwiązania pozwalają racjonalnie zaplanować każdą, nawet najtrudniejszą przestrzeń.

Newsletter

Trzymaj rękę na pulsie najlepszego dizajnu i pozostań z nami w kontakcie. Raz w miesiącu otrzymasz od nas mail ze specjalnymi ofertami naszego showroomu, inspiracjami aranżacyjnymi i poradami stylistycznymi.

Kontakt

Showroom MOOD
ul. Emilii Plater 27 (róg Wspólnej)
00-688 Warszawa

telefon: +48 660 416 654
showroom@mood-design.pl

Biuro prasowe:

Michał Nowicki:
tel. +48 604 465 450
michal@nowicki.com

do góry