Knoll

Istotą Knoll jest wysoka świadomość. Przede wszystkim tego, że design powinien być zrównoważony i odpowiedzialny. Dlatego marka proponuje wysokiej jakości meble, które są wolne od wpływu chwilowych mód. Są to meble kupowane na całe życie. Knoll to również kwintesencja nowoczesnego designu. Od ponad 80 lat marka jest wierna filozofii Bauhausu.

Jej meble tworzone są zgodnie z założeniami tej słynnej szkoły projektowania. Według nich meble mają uzupełniać architekturę, a nie z nią konkurować. Firmę założyli Hans i Florence Knoll, którzy swój sukces zawdzięczają współpracy z najlepszymi projektantami.

Wśród niemal 150 wybitnych twórców, znalazły się prawdziwe legendy: Ludwig Mies van der Rohe, Frank Gehry i Eero Saarinen. Na charakter marki wpłynął również Warren Platner. Wśród projektantów młodszego pokolenia warto wspomnieć urodzonego we Włoszech Piero Lissoni’ego, czy Australijczyka Marca Newsona.

Newsletter

Trzymaj rękę na pulsie najlepszego dizajnu i pozostań z nami w kontakcie. Raz w miesiącu otrzymasz od nas mail ze specjalnymi ofertami naszego showroomu, inspiracjami aranżacyjnymi i poradami stylistycznymi.

Kontakt

Showroom MOOD
ul. Emilii Plater 27 (róg Wspólnej)
00-688 Warszawa

telefon: +48 660 416 654
showroom@mood-design.pl

Biuro prasowe:

Michał Nowicki:
tel. +48 604 465 450
michal@nowicki.com

do góry