CC-Tapis

Styl dywanów CC-Tapis od kilku lat podbija eleganckie wnętrza. Włoska marka w progresywny sposób podchodzi do projektowania wzorów i kształtów dywanów, czyniąc je nowoczesnymi elementami wystroju. Z drugiej strony te niezwykłe modele wykonywane są ręcznie w Nepalu z wełny i jedwabiu. Wełna, by stać się wyjątkowo delikatna musi być płukana w miękkiej wodzie. Do tego procesu CC-Tapis wykorzystuje górską, himalajską deszczówkę.

Dlatego końcowy produkt jest tak luksusowy i przyjemny w dotyku. Stare techniki tkackie sprawiają, że dywany CC-Tapis są bardzo zbite, gęste a zarazem puszyste. Każdy dywan jest ręcznie strzyżony co pozwala uzyskać różne wysokości włosia oraz bardzo trudny do osiągnięcia efekt przejścia kolorystycznego ombre. Każdy projekt w ofercie marki można spersonalizować pod względem palety barw czy wielkości.

Newsletter

Trzymaj rękę na pulsie najlepszego dizajnu i pozostań z nami w kontakcie. Raz w miesiącu otrzymasz od nas mail ze specjalnymi ofertami naszego showroomu, inspiracjami aranżacyjnymi i poradami stylistycznymi.

Kontakt

Showroom MOOD
ul. Emilii Plater 27 (róg Wspólnej)
00-688 Warszawa

telefon: +48 660 416 654
showroom@mood-design.pl

Biuro prasowe:

Michał Nowicki:
tel. +48 604 465 450
michal@nowicki.com

do góry