Bert Frank

Markę Bert Frank założyli Frank Adam Yeats i Robbie Llewellyn w 2013 roku. Obaj chcieli tworzyć wysokiej klasy, ponadczasowe lampy.

Dlatego ich propozycje są odpowiedzią na masową produkcję i zalew przedmiotów o niskiej jakości wzornictwa i wykonania. Lampy Bert Frank produkowane są technikami rzemieślniczymi. A warto wspomnieć, że tradycyjna obróbka metali jest lepsza w Wielkiej Brytanii niż gdziekolwiek indziej na świecie.

Połysk ręcznie wykańczanego mosiądzu, jedwabisty ruch zawiasów, bezspoinowość połączeń. Każdy detal jak misternie radełkowana nakrętka ujawnia rzemiosło najwyższej próby. Oświetlenie Bert Frank jest produkowane w Birmingham, kolebce brytyjskiej inżynierii od czasów wiktoriańskich.

W kolekcji marki znajdziemy żyrandole, lampy stołowe i podłogowe oraz kinkiety. We wszystkich widać ducha starej dobrej elegancji i solidność wykonania.

Newsletter

Trzymaj rękę na pulsie najlepszego dizajnu i pozostań z nami w kontakcie. Raz w miesiącu otrzymasz od nas mail ze specjalnymi ofertami naszego showroomu, inspiracjami aranżacyjnymi i poradami stylistycznymi.

Kontakt

Showroom MOOD
ul. Emilii Plater 27 (róg Wspólnej)
00-688 Warszawa

telefon: +48 660 416 654
showroom@mood-design.pl

Biuro prasowe:
Michał Nowicki:
tel. +48 604 465 450,
michal@nowicki.com

do góry