Antonio Lupi

Antonio Lupi to włoska firma, która od pięćdziesięciu lat zajmuje się projektowaniem i produkcją luksusowego wyposażenia do łazienek - od pełnej gamy urządzeń aż po meble, lustra, akcesoria i… kominki. Dzięki współpracy z uznanymi projektantami i poszukiwaniu nieszablonowych rozwiązań materiałowych Lupi wyznacza trendy w dziedzinie urządzania salonów kąpielowych.

Nowością wprowadzoną do kolekcji są transparentne wanny i umywalki z tworzywa Cristalmood, czyli żywicy z dodatkiem pigmentów. Inną ciekawą propozycją są wolno stojące marmurowe umywalki o rzeźbiarskich formach czy też modele wykonane z nowoczesnych kompozytów. W powstawanie kolekcji zaangażowanych jest 200 rzemieślników i dostawców, głównie z Toskanii. Antonio Lupi to nadal rodzinna firma, która konsekwentnie stawia na produkcję dostosowaną do indywidualnych potrzeb, zamiast produkcji masowej.

Newsletter

Trzymaj rękę na pulsie najlepszego dizajnu i pozostań z nami w kontakcie. Raz w miesiącu otrzymasz od nas mail ze specjalnymi ofertami naszego showroomu, inspiracjami aranżacyjnymi i poradami stylistycznymi.

Kontakt

Showroom MOOD

ul. Emilii Plater 27 (róg Wspólnej)
00-688 Warszawa

telefon: +48 660 416 654
showroom@mood-design.pl

Biuro prasowe:
Michał Nowicki:
tel. +48 604 465 450,
michal@nowicki.com

do góry