Realizacje

Meble i akcesoria z oferty naszego showroomu najlepiej prezentują się w prawdziwych wnętrzach. Na przykładzie spektakularnych realizacji warszawskiego studia projektowego Mood Works-Karina Snuszka i Dorota Kuć, przekonajcie się jak pięknie mogą one wyglądać także w Państwa domu.

1

Na salonach

W tym salonie, będącym sercem pięknego domu w podwarszawskim Konstancinie, króluje stół jadalniany Bigger oraz krzesła Ventura z oferty Poliform. Nad stołem blasku temu wnętrzu dodaje lampa Malagola projektu Catellani&Smith.

Na salonach
2

Wyrafinowana elegancja

Ta elegancka, nagradzana w międzynarodowych konkursach realizacja studia Mood Works - Karina Snuszka i Dorota Kuć to piękny dom pod Poznaniem, gdzie znalazło się wiele produktów z naszej oferty.

W salonie centralne miejsce zajmuje bestsellerowy narożnik Groundpiece marki Flexform, a strefa jadalni została urządzona stołem Concorde marki Poliform oraz krzesłami Grace także z oferty Poliform. W łazience z kolei znalazło się miejsce dla pięknej ceramiki i armatur marki Antonio Lupi.

Wyrafinowana elegancja
2
3

Szykowny apartament

Szykowny apartament w warszawskiej kamienicy stał się domem dla kuchni Varenna oraz całej kolekcji ekskluzywnych mebli z oferty naszego showroomu: stołu, krzeseł, sofy marki Poliform oraz ceramiki łazienkowej i baterii Antonio Lupi.

Szykowny apartament
2
3

Newsletter

Trzymaj rękę na pulsie najlepszego dizajnu i pozostań z nami w kontakcie. Raz w miesiącu otrzymasz od nas mail ze specjalnymi ofertami naszego showroomu, inspiracjami aranżacyjnymi i poradami stylistycznymi.

Kontakt

Mood
Showroom MOOD
Ul. Emilii Plater 27 (x Wspólna)
00-688 Warszawa
tel. +48 660 416 654

Mood Mood PR
tel. +48 728 373 331

Mood Biuro Prasowe Nowicki PR
tel. +48 604 465 450