Flexform

Flexform jest zaliczany do ścisłego grona wielkich włoskich marek wnętrzarskich, symboli wzornictwa i jakości mebli „Made in Italy”. Sukces firmy wynika z silnej tożsamości opartej na takich wartościach jak: ponadczasowa elegancja, komfort, trwałość i odpowiedzialne projektowanie. Najnowsze sofy, fotele i akcesoria marki Flexform zostały zaprojektowane przez Antonio Citterio w myśl koncepcji „Good Design”.

Idea narodziła się w Stanach Zjednoczonych w latach 40. i 50., a następnie wywarła zasadniczy wpływ na współczesne projektowanie. „Good Design” wyraża innowacyjność, funkcjonalność oraz estetykę, która jednak nigdy nie jest celem samym w sobie. Projektowane w myśl tej zasady meble cechuje niewymuszona elegancja. Jednocześnie są one trwałe i przyjazne dla użytkownika, by poprawić jego codzienne życie.

W ramach marki Flexform wyodrębniona jest linia MOOD. Nastrojowa kolekcja reprezentuje unikatowy rodzaj wzornictwa, gdzieś między retro i deco. Inspirowana jest urokiem przeszłości, jednak poszczególne produkty doczekały się reinterpretacji: stały się smuklejsze i lżejsze. Elementom retro nadano współczesny kontekst. Zadbali o to znakomici projektanci: Robeto Lazzeroni, Carlo Colombo, John Hutton i Stefano Gaggero.

Newsletter

Trzymaj rękę na pulsie najlepszego dizajnu i pozostań z nami w kontakcie. Raz w miesiącu otrzymasz od nas mail ze specjalnymi ofertami naszego showroomu, inspiracjami aranżacyjnymi i poradami stylistycznymi.

Kontakt

Showroom MOOD
ul. Emilii Plater 27 (róg Wspólnej)
00-688 Warszawa

telefon: +48 660 416 654
showroom@mood-design.pl

Biuro prasowe:

Michał Nowicki:
tel. +48 604 465 450
michal@nowicki.com

do góry